Tidsplan

TILSKUER:

Nedlastbar tidsplan for lørdag og foreløpig søndag: Kommer

Nedlastbar tidsplan for søndag: Kommer lørdag kveld etter cheergallaen

DELTAGER:

Nedlastbar tidsplan for klubber/deltagere for lørdag og foreløpig søndag: Kommer

Nedlastbar tidsplan for klubber/deltagere for søndag: Kommer lørdag kveld etter cheergallaen

Første utkast av tidsplanen – med forbehold om endringer:
CHEER-HELGEN 2020        
TIDSPLAN        
         
LØRDAG 21. MARS: NM-HELGEN        
Kategori Klubb Lag Kommune Konk.tid
         
Finaler NCL og Åpen Klasse – intro       08:55
Junior Cheer Coed Median Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Flawless Diamonds Stavanger 09:00
Junior Cheer All Girl Median BVHIF Charmers Charmers Imagine Bærum 09:04
Junior Cheer Coed Median Soon Cheerleading SCRebels Smash Vestby 09:10
Junior Cheer All Girl Median Pors Pride Cheerleading Pride Precious Porsgrunn 09:16
Junior Cheer Coed Median Crystals Cheerteam Black Onyx Eidskog 09:22
Junior Cheer All Girl Median Viqueens Cheerleaders Viqueens Suprise Oslo 09:28
Junior Cheer Coed Median Skien Cheerleaders Infinity Karma Skien 09:32
Junior Cheer All Girl Median Åsane Seahawks Cheerleading Åsane Seahawks Perfection Bergen 09:36
Junior Cheer Coed Median Tønsberg Cheerleading Panthers TC Panthers Untamed Tønsberg 09:40
Junior Cheer All Girl Median Ullensaker Gym og Turn UGT Miracle Violets Drammen 09:44
Junior Cheer Coed Median Viqueens Cheerleaders Viqueens Attitude Oslo 09:48
Junior Cheer All Girl Median Stavanger Diamonds Cheersport Klubb White Diamonds Stavanger 09:52
Junior Cheer Coed Median Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Wings Øvre Eiker 09:56
Junior Cheer All Girl Median Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Bullets Lørenskog 10:00
Senior Cheer Coed Elite Høgskolen i Bergen Idrettslag Cheerleading BTSI Griffin Bergen 10:06
Junior Cheer All Girl Median Haugesund Turn Cheerleading West Coast Insanity Black Haugesund 10:10
Senior Cheer Coed Elite OsloMet IL Arrows Cheerleading OsloMet IL Arrows Oslo 10:16
Junior Cheer All Girl Median Nixies Cheerteam Trondheim Nixies Junior Stars Trondheim 10:20
Senior Cheer Coed Elite Sula Cheer Team Vipers SCT Vipers Senior Coed Elite Sula 10:26
Junior Cheer All Girl Advanced Storm Bergen Cheerleading Storm Steel Bergen 10:32
Senior Cheer Coed Elite Elverum Turnforening Bobcats Army Elverum 10:36
Junior Cheer All Girl Advanced Sarpsborg Turnforening Cheerleading STF Patriots Cascade Sarpsborg 10:42
Senior Cheer Coed Elite NTNUI Cheerleading NTNUI Titans Trondheim 10:46
Junior Cheer All Girl Advanced Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Thunder Oslo 10:52
Senior Cheer Coed Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens V5 Oslo 10:56
Junior Cheer All Girl Advanced Viqueens Cheerleaders Viqueens Amazing Oslo 11:00
Senior Cheer Coed Elite Ørskog IL Cheerleading Ørskog Angels Glorious Ørskog 11:04
Junior Cheer All Girl Advanced Ørskog IL Cheerleading Ørskog Angels Divine Ørskog 11:08
Senior Cheer Coed Elite Soon Cheerleading SCRebels Bombsquad Vestby 11:12
Senior Cheer All Girl Elite Nixies Cheerteam Trondheim Nixies senior level 5 Trondheim 11:18
Åpen Klasse Valdres Cheerleading Klubb Ocelot Nord-Aurdal  11:24
Senior Cheer All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Brilliant Lørenskog 11:30
Åpen Klasse Bodø & Omegn Idrettslag North Nova Pollux Bodø 11:36
Senior Cheer All Girl Elite Pors Pride Cheerleading Pride Passion Porsgrunn 11:42
Åpen Klasse Mysen IF Cheerleading MCC Invicta Eidsberg 11:48
         
NCL og Åpen Klasse FERDIG       11:52
         
PEEWEE OPPVISNING Pors Pride Cheerleading Pride Mosquitos Porsgrunn 12:14
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Adorble Øvre Eiker 12:18
PEEWEE OPPVISNING Valdres Cheerleading Klubb Kittens Nord-Aurdal  12:22
PEEWEE OPPVISNING Pors Pride Cheerleading Pride Starlets Porsgrunn 12:26
         
INNMARSJ – NCL og Åpen Klasse       12:30
         
PREMIEUTDELING NCL og Åpen Klasse       12:45
         
NM – intro       13:14
Junior Cheer All Girl Elite Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Gold Oslo 13:15
Junior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Fierce Kongsberg 13:19
Junior Cheer All Girl Elite Eiker Cheerleading Team Ect Eagles Fly Øvre Eiker 13:25
Junior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Dance Drammen 13:31
Junior Cheer All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Passion Lørenskog 13:37
Junior Pom Eiker Cheerleading Team Ect Eagles Junior Elite Øvre Eiker 13:43
Junior Cheer All Girl Elite BVHIF Charmers Charmers Enchanted Bærum 13:47
Junior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Incredible Kongsberg 13:51
Junior Cheer All Girl Elite Storm Bergen Cheerleading Storm Skylight Bergen 13:55
Junior Pom Vind IL Cheerdance Swans Junior Elite Gjøvik 13:59
Junior Cheer All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Junior All Girl Elite Lørenskog 14:03
Junior Pom Step Up Danseklubb Rockettes Oslo 14:07
Junior Cheer All Girl Elite Sula Cheer Team Vipers SCT Vipers Pure Poison Sula 14:11
Junior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Junior Elite Drammen 14:15
Junior Cheer All Girl Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens Incredible Oslo 14:19
Junior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Shine Kongsberg 14:23
Junior Cheer All Girl Elite Skien Cheerleaders Infinity J5 Skien 14:27
PEEWEE OPPVISNING Vind IL Cheerdance Swans Junior Dance Gjøvik 14:31
Junior Cheer All Girl Elite Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Silver Diamonds Stavanger 14:35
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team Ect Eagles Gorgeous Øvre Eiker 14:39
Junior Cheer All Girl Elite Nixies Cheerteam Trondheim Nixies junior elite Trondheim 14:43
PEEWEE OPPVISNING Vennesla Cheer -og Turnforening VCT Smash Vennesla 14:47
         
PAUSE 1       14:51
         
Junior Cheer Coed Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens Unique Oslo 15:10
Senior Pom Eiker Cheerleading Team Ect Eagles Senior POM Øvre Eiker 15:14
Junior Cheer Coed Elite Soon Cheerleading SCRebels Dynamite Vestby 15:20
Senior Pom Step Up Danseklubb Eclipse Oslo 15:26
Junior Cheer Coed Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Junior Coed Elite Lørenskog 15:32
Senior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Magnetic Kongsberg 15:38
Senior Cheer Coed Premier Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Eclipse Oslo 15:44
Senior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Senior Elite Drammen 15:48
Senior Cheer Coed Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Senior Coed Elite Lørenskog 15:54
PEEWEE OPPVISNING Skien Cheerleaders Infinity Shade & Sparkle Skien 15:58
Senior Cheer Coed Premier Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Black Diamonds Stavanger 16:04
PEEWEE OPPVISNING Vind IL Cheerdance Swans PeeWee Dance Gjøvik 16:08
Senior Cheer Coed Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Force Oslo 16:12
PEEWEE OPPVISNING Tønsberg Cheerleading Panthers TC Panthers Cubs Tønsberg 16:16
Senior Cheer Coed Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Prodigy Lørenskog 16:20
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Gorgeous HipHop Øvre Eiker 16:24
Senior Cheer Coed Premier BI Athletics Cheerleading BI Athletics Cheerleading Midas Oslo 16:28
PEEWEE OPPVISNING Ullensaker Gym og Turn UGT Miracle Highlights Drammen 16:32
Senior Cheer Coed Premier Høgskolen i Bergen Idrettslag Cheerleading BTSI Phoenix Bergen 16:36
PEEWEE OPPVISNING Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers PeeWee Awesome Lørenskog 16:40
Senior Cheer Coed Premier Nixies Cheerteam Trondheim Nixies Coed 6 Trondheim 16:44
         
PAUSE 2       16:48
         
Senior Cheer All Girl Premier Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Pink Diamonds Stavanger 17:10
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Hyper Kongsberg 17:14
Senior Cheer All Girl Premier Eiker Cheerleading Team Ect Eagles Wild Øvre Eiker 17:20
Junior Hip hop Drammen og Omegn Urbane Danseklubb D.U.D. Unbound Blast Drammen 17:26
Senior Cheer All Girl Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Royals Oslo 17:32
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Magic Kongsberg 17:38
Senior Cheer All Girl Premier Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Shine Oslo 17:42
Junior Hip hop Eiker Cheerleading Team ECT Eagles RTN Øvre Eiker 17:46
Senior Cheer All Girl Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Bright Lørenskog 17:50
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 ZeeCrew Kongsberg 17:54
Senior Cheer All Girl Premier Åsane Seahawks Cheerleading Åsane Seahawks Divine Bergen 17:58
Junior Hip hop Drammen og Omegn Urbane Danseklubb D.U.D. Unbound Ground Breakers Drammen 18:02
Senior Cheer All Girl Premier Storm Bergen Cheerleading Storm Charisma Bergen 18:06
PEEWEE OPPVISNING Skien Cheerleaders Infinity Glow Skien 18:10
Senior Cheer All Girl Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Spirit Oslo 18:14
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Gorgeous Pom Øvre Eiker 18:18
Senior Cheer All Girl Premier Bodø & Omegn Idrettslag North Nova Castor Bodø 18:22
PEEWEE OPPVISNING Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Glitter Diamonds Stavanger 18:26
Senior Cheer All Girl Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Senior All Girl Elite Lørenskog 18:30
Senior Hip hop Drammen og Omegn Urbane Danseklubb D.U.D. Unbound X Drammen 18:34
Senior Cheer All Girl Premier Nixies Cheerteam Trondheim Nixies Allgirl 6 Trondheim 18:38
Senior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 VisionCrew Kongsberg 18:42
Senior Cheer All Girl Premier Vennesla Cheer -og Turnforening VCT Power Vennesla 18:46
         
SLUTT       18:50
         

SØNDAG KONKURRERER LAGENE I STIGENDE REKKEFØLGE I HENHOLD TIL PLASSERING PÅ LØRDAG

SØNDAG 22. MARS: NM-HELGEN        
Kategori Klubb Lag Kommune Konk.tid
         
Intro       09:55
Junior Cheer All Girl Elite       10:00
Junior Pom       10:04
Junior Cheer All Girl Elite       10:10
Junior Pom       10:16
Junior Cheer All Girl Elite       10:20
Junior Pom       10:24
Junior Cheer All Girl Elite       10:28
Junior Pom       10:32
Junior Cheer All Girl Elite       10:36
Junior Pom       10:40
Junior Cheer All Girl Elite       10:44
Junior Pom       10:48
Junior Cheer All Girl Elite       10:52
Junior Pom       10:56
Junior Cheer All Girl Elite       11:00
Junior Pom       11:04
Junior Cheer All Girl Elite       11:08
Junior Pom       11:12
Junior Cheer All Girl Elite       11:16
PEEWEE OPPVISNING Viqueens Cheerleaders Viqueens Smallstars Oslo 11:20
Junior Cheer All Girl Elite       11:24
OPPVISNING – NCL VINNER JR AG Median       11:28
Junior Cheer Coed Elite       11:32
OPPVISNING – NCL VINNER JR COED Median       11:36
Junior Cheer Coed Elite       11:40
OPPVISNING – NCL VINNER JR AG Advanced       11:44
Junior Cheer Coed Elite       11:48
OPPVISNING – NCL VINNER SR AG Elite       11:52
PEEWEE OPPVISNING Step Up Danseklubb Starlets Oslo 11:56
OPPVISNING – NCL VINNER SR COED Elite       12:00
PEEWEE OPPVISNING Øvre Romerike Cheerleading Sparkling Star Nes 12:04
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Angeldust Drammen 12:08
PEEWEE OPPVISNING Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Bronze Oslo 12:12
         
PAUSE 1       12:16
         
PEEWEE OPPVISNING Øvre Romerike Cheerleading Twinkling Star Nes 12:40
Senior Pom       12:44
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Sparkledust Drammen 12:48
Senior Pom       12:52
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Mini White Bærum 12:56
Senior Pom       13:00
Senior Cheer Coed Premier       13:04
Senior Pom       13:08
Senior Cheer Coed Premier       13:14
PEEWEE OPPVISNING Hamar IL Cheerleading HCT Angels Small Stars Hamar 13:18
Senior Cheer Coed Premier       13:22
PEEWEE OPPVISNING Soon Cheerleading SCRebels Bandits Vestby 13:26
Senior Cheer Coed Premier       13:30
PEEWEE OPPVISNING Viqueens Cheerleaders Viqueens Magic Oslo 13:34
Senior Cheer Coed Premier       13:38
PEEWEE OPPVISNING Oslo Cheer Team Galaxy OCT Galaxy Black Oslo 13:42
Senior Cheer Coed Premier       13:46
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Pee Wee Black Bærum 13:50
Senior Cheer Coed Premier       13:54
PEEWEE OPPVISNING Step Up Danseklubb Stardust Oslo 13:58
Senior Cheer Coed Premier       14:02
         
PAUSE 2       14:06
         
Senior Cheer All Girl Premier       14:20
Junior Hip hop       14:24
Senior Cheer All Girl Premier       14:28
Junior Hip hop       14:32
Senior Cheer All Girl Premier       14:36
Junior Hip hop       14:40
Senior Cheer All Girl Premier       14:44
Junior Hip hop       14:48
Senior Cheer All Girl Premier       14:52
Junior Hip hop       14:56
Senior Cheer All Girl Premier       15:00
Junior Hip hop       15:04
Senior Cheer All Girl Premier       15:08
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Stardust Drammen 15:12
Senior Cheer All Girl Premier       15:16
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Pee Wee Silver Bærum 15:20
Senior Cheer All Girl Premier       15:24
PEEWEE OPPVISNING Hamar IL Cheerleading HCT Angels Mini Stars Hamar 15:28
Senior Cheer All Girl Premier       15:32
Senior Hip hop       15:36
Senior Cheer All Girl Premier       15:40
Senior Hip hop       15:44
Senior Cheer All Girl Premier       15:48
         
FERDIG       15:52
         
Premieutdeling       16:30
         

 

FØRSTE OVERSIKT OVER DAGENE FOR PEEWEE-OPPVISNINGER

Dersom klubben har flere oppvisningslag er alle lagene satt opp samme dag.                                  NB! Oppvisningsdag kan endre seg frem til tidsplanen er satt.

KLUBB OPPVISNINGSDAG
BVHIF Charmers Søndag
Eiker Cheerleading Team Lørdag
Hamar IL Cheerleading Søndag
Nedre Romerike Cheerleaders Lørdag
Oslo Cheer Team Galaxy Søndag
Pors Pride Cheerleading Lørdag
Sirens Cheerdance Klubb Søndag
Skien Cheerleaders Lørdag
Soon Cheerleading Søndag
Stavanger Diamonds Cheersport Klubb Lørdag
Step Up Danseklubb Søndag
Tønsberg Cheerleading Panthers Lørdag
Ullensaker Gym og Turn Lørdag
Valdres Cheerleading Klubb Lørdag
Vennesla Cheer -og Turnforening Lørdag
Viqueens Cheerleaders Søndag