Tidsplan

OBS OBS! OPPDATERT TIDSPLAN SØNDAG MED AKKREDITERINGSTIDER: NM 2018_Tidsplan Klubb_Søndag_OPPDATERT

Nedlastbar tidsplan for lørdag: NM 2018_Tidsplan tilskuere

Nedlastbar tidsplan for klubber/deltagere, lørdag: NM 2018_Tidsplan klubb

Tidsplanen for lørdag finner du under. På søndag konkurrerer lagene i NM og PCC i stigende rekkefølge etter lørdagens resultater.

LØRDAG 17. MARS
Kategori Klubb Lag Kommune Konk.tid
Finaler NCL og Åpen Klasse – intro 08:55
Junior Cheer Coed Median Soon Cheerleading SC Rebels Dynamite Vestby 09:00
Junior Cheer All Girl Median Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Wings Øvre Eiker 09:04
Junior Cheer Coed Median Åsane Seahawks Cheerleading Åsane Seahawks Perfection Bergen 09:08
Junior Cheer All Girl Median Viqueens Cheerleaders Viqueens Amazing Oslo 09:12
Junior Cheer Coed Median Øvre Romerike Cheerleading SCL Rising Star Nes 09:16
Junior Cheer All Girl Median Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Thunder Oslo 09:20
Junior Cheer Coed Median Storm Bergen Cheerleading Storm Sunshine Bergen 09:24
Junior Cheer All Girl Median Stavanger Cheersport Klubb Flawless Diamonds Stavanger 09:28
Junior Cheer Coed Median Trondheim Cheerleading Klubb Nixies Junior Stars Trondheim 09:32
Junior Cheer All Girl Median Pors Pride Cheerleading Pride Precious Porsgrunn 09:36
Junior Cheer Coed Median Linderud IL Cheerleading FAME Silverstars Oslo 09:40
Junior Cheer All Girl Median Crystals Cheerteam Black Sapphire Eidskog 09:44
Senior Cheer Coed Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens V5 Oslo 09:48
Junior Cheer All Girl Median Bodø & Omegn Idrettslag North Nova Pollux Bodø 09:52
Senior Cheer Coed Elite Sarpsborg Turnforening Cheerleading STF Patriots Ebullient Sarpsborg 09:56
Junior Cheer All Girl Median Stavanger Cheersport Klubb White Diamonds Stavanger 10:00
Senior Cheer Coed Elite Høgskolen i Bergen Idrettslag BTSI Phoenix Bergen 10:04
Junior Cheer All Girl Median Soon Cheerleading SC Rebels Divas Vestby 10:08
Senior Cheer Coed Elite BISI Trondheim Cleavers Trondheim 10:12
Junior Cheer All Girl Median Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Fly Øvre Eiker 10:16
Senior Cheer Coed Elite Sula Danseklubb SCT Vipers Senior Coed Elite Sula 10:20
Senior Cheer All Girl Elite Øvre Romerike Cheerleading SCL Super Star Nes 10:24
Senior Cheer Coed Elite Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Eclipse Oslo 10:28
Senior Cheer All Girl Elite Vennesla Cheer -og Turnforening VCT Power Vennesla 10:32
Senior Cheer Coed Elite Mosjøen IL Cheerleading Toppers Cheerteam Vefsn 10:36
Senior Cheer All Girl Elite Åsane Seahawks Cheerleading Åsane Seahawks Divine Bergen 10:40
Senior Cheer Coed Elite NTNUI Cheerleading NTNUI Titans Trondheim 10:44
Senior Cheer All Girl Elite Sarpsborg Turnforening Cheerleading STF Patriots Cascade Sarpsborg 10:48
Åpen Klasse Coed Mysen IF Cheerleading MCC Invicta Eidsberg 10:52
Senior Cheer All Girl Elite Soon Cheerleading SC Rebels Mafia Vestby 10:56
Åpen Klasse Coed Valdres Cheerleading Klubb Wildcats Ocelot Nord-Aurdal 11:00
Senior Cheer All Girl Elite Pors Pride Cheerleading Pride Power Elite Porsgrunn 11:04
Åpen Klasse All Girl Hamar IL Cheerleading HCT Angels Originals Hamar 11:11
NCL og Åpen Klasse FERDIG – PAUSE 11:15
PREMIEUTDELING NCL og Åpen Klasse 12:00
NM og PCC – intro 12:50
PEEWEE OPPVISNING Linderud IL Cheerleading FAME Stars and Minis Oslo 13:00
Junior Cheer All Girl Elite Stavanger Cheersport Klubb Silver Diamonds Stavanger 13:04
Junior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Junior Kongsberg 13:08
Junior Cheer All Girl Elite Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Gold Oslo 13:12
Junior Pom Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Junior Dance Øvre Eiker 13:16
Junior Cheer All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Junior All Girl Elite Lørenskog 13:20
Junior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Junior Elite Kongsberg 13:24
Junior Cheer All Girl Elite BVHIF Charmers Charmers Enchanted Bærum 13:28
Junior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Junior Elite Drammen 13:32
Junior Cheer All Girl Elite Trondheim Cheerleading Klubb Nixies Junior All Girl Elite Trondheim 13:36
Junior Pom Step Up Danseklubb Nordstrand Rockettes Oslo 13:40
Junior Cheer All Girl Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens Incredible Oslo 13:44
Junior Pom Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Junior Dance Elite Øvre Eiker 13:48
Junior Cheer All Girl Elite Sula Danseklubb SCT Vipers Pure Poison Sula 13:52
Junior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Junior Dance Drammen 13:56
Junior Cheer All Girl Elite BVHIF Charmers Charmers Imagine Bærum 14:00
Senior Pom Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Magnetic Kongsberg 14:04
Junior Cheer All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Passion Lørenskog 14:08
Senior Pom Sirens Cheerdance Klubb Sirens Senior Elite Drammen 14:12
Junior Cheer All Girl Elite Storm Bergen Cheerleading Storm Skylight Bergen 14:16
Senior Pom Step Up Danseklubb Nordstrand Eclipse Oslo 14:20
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Gorgeous Dance Øvre Eiker 14:24
PAUSE 1 14:28
Junior Cheer Coed Elite Øvre Romerike Cheerleading SCL Shooting Star Nes 14:45
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Delight Bærum 14:49
Junior Cheer Coed Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Bullets Lørenskog 14:53
PEEWEE OPPVISNING Sarpsborg Turnforening Cheerleading STF Patriots PeeWee Angels Sarpsborg 14:57
Junior Cheer Coed Elite Viqueens Cheerleaders Viqueens Unique Oslo 15:01
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Sweeties Øvre Eiker 15:05
Junior Cheer Coed Elite Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Junior Coed Elite Lørenskog 15:09
PEEWEE OPPVISNING Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Mini Bronze Oslo 15:13
Junior Cheer Coed Elite Ørskog IL Cheerleading Angels Divine Ørskog 15:17
PEEWEE OPPVISNING Valdres Cheerleading Klubb Wildcats Kittens Nord-Aurdal 15:21
Senior Cheer Coed Premier Bodø & Omegn Idrettslag North Nova Castor Bodø 15:25
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Angeldust Drammen 15:29
Senior Cheer Coed Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Prodigy Lørenskog 15:33
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Mini White Bærum 15:37
Senior Cheer Coed Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Force Oslo 15:41
PEEWEE OPPVISNING Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Peewee Angels Lørenskog 15:45
Senior Cheer Coed Premier BI Athletics Midas Cheerleading Oslo 15:49
PEEWEE OPPVISNING Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Gorgeous Cheer Øvre Eiker 15:53
Senior Cheer Coed Premier Stavanger Cheersport Klubb Black Diamonds Stavanger 15:57
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Stardust Drammen 16:01
Senior Cheer Coed Premier Åsane Seahawks Cheerleading Åsane Seahawks Coed 6 Bergen 16:05
PEEWEE OPPVISNING Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Silver Oslo 16:09
Senior Cheer Coed Premier Trondheim Cheerleading Klubb Nixies Senior Coed Elite Trondheim 16:13
PEEWEE OPPVISNING BVHIF Charmers Charmers Pee Wee Black Bærum 16:17
Senior Cheer Coed Premier Elverum Turnforening Bobcats Highlight Elverum 16:21
PEEWEE OPPVISNING Sirens Cheerdance Klubb Sirens Sparkledust Drammen 16:25
Senior Cheer Coed Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Senior Coed Elite Lørenskog 16:29
PAUSE 2 16:33
Senior Cheer All Girl Premier Stavanger Cheersport Klubb Pink Diamonds Stavanger 16:55
PEEWEE OPPVISNING Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Black Oslo 16:59
Senior Cheer All Girl Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Spirit Oslo 17:03
PEEWEE OPPVISNING Vennesla Cheer -og Turnforening VCT Smash Vennesla 17:07
Senior Cheer All Girl Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Bright Lørenskog 17:11
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Junior Kongsberg 17:15
Senior Cheer All Girl Premier BVHIF Charmers Charmers All Stars Bærum 17:19
Junior Hip hop Sirens Cheerdance Klubb Sirens Akropolis Dance Crew Ground Breakers Drammen 17:23
Senior Cheer All Girl Premier Oslo Cheer Klubb Galaxy OCT Galaxy Shine Oslo 17:27
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Junior T3 Kongsberg 17:31
Senior Cheer All Girl Premier Pors Pride Cheerleading Pride Passion Porsgrunn 17:35
Junior Hip hop Sirens Cheerdance Klubb Sirens Akropolis Dance Crew Blast Drammen 17:39
Senior Cheer All Girl Premier Eiker Cheerleading Team ECT Eagles Wild Øvre Eiker 17:43
Junior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Junior Elite Kongsberg 17:47
Senior Cheer All Girl Premier Trondheim Cheerleading Klubb Nixies Senior All Girl 6 Trondheim 17:51
Senior Hip hop Sirens Cheerdance Klubb Sirens Akropolis Dance Crew Kick Drammen 17:55
Senior Cheer All Girl Premier Nedre Romerike Cheerleaders NRC Tigers Senior All Girl Elite Lørenskog 17:59
Senior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Senior Kongsberg 18:03
Senior Cheer All Girl Premier Viqueens Cheerleaders Viqueens Royals Oslo 18:07
Senior Hip hop Sirens Cheerdance Klubb Sirens Senior Revolutions Drammen 18:11
Senior Cheer All Girl Premier Storm Bergen Cheerleading Storm Charisma Bergen 18:15
Senior Hip hop Kongsberg IF Dans KIF Studio3 Senior Elite Kongsberg 18:19
SLUTT 18:23