Påmeldte lag

PEEWEE-OPPVISNING

SE ENDRINGER I OPPVISNINGSDAGER FOR PEEWEE/MINI

Vi forsøker å legge til rette for at Peewee/mini er på matta en gang mellom kl.10 og kl.18 på lørdag, og kl.11 og kl.16 på søndag.

KLUBB DAG
BVHIF Charmers Søndag
Eiker Cheerleading Team Eagles Lørdag
Elverum Turn, Bobcats Cheerleading Søndag
Hamar Cheer Team Angels Søndag
Linderud IL – Fame Cheerteam Lørdag
Nedre Romerike Cheerleaders Tigers Lørdag
Oslo Cheer Team Galaxy Søndag
Pors Pride Cheerleading Lørdag
Sirens Cheerdance Klubb Lørdag
Skien Cheerleaders Lørdag
Soon Cheerleading Søndag
Stavanger Cheersport Klubb Diamonds Søndag
Step Up Danseklubb Søndag
STF Patriots Søndag
Valdres Cheerleading Klubb Wildcats Lørdag
Vennesla Cheer -og Turnforening Lørdag
Viqueens Cheerleaders Lørdag
Øvre Romerike Cheerleading, Super Crew Lakers Søndag

KONKURRANSELAG

Her er årets påmeldte lag. Med forbehold om endringer – vennligst ta kontakt om det oppdages feil 🙂

KATEGORI LAG KLUBB
Jr All Girl Elite (NM) Charmers Enchanted BVHIF Charmers
Jr All Girl Elite (NM) ECT Eagles Fly Eiker Cheerleading Team Eagles
Jr All Girl Elite (NM) Nixies Junior All girl Elite Trondheim Cheerleading Klubb – Nixies Cheerteam
Jr All Girl Elite (NM) NRC Tigers Junior All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Jr All Girl Elite (NM) NRC Tigers Junior Passion Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Jr All Girl Elite (NM) OCT Galaxy Gold Oslo Cheer Team Galaxy
Jr All Girl Elite (NM) SCT Vipers Pure Poison Sula Cheer Team Vipers
Jr All Girl Elite (NM) Silver Diamonds Stavanger Cheersport Klubb Diamonds
Jr All Girl Elite (NM) Storm Skylight Storm Bergen Cheerleading
Jr All Girl Elite (NM) Viqueens Incredible Viqueens Cheerleaders
Jr All Girl Elite (NM) Viqueens Amazing Viqueens Cheerleaders
Jr Coed Elite NRC Tigers Junior Bullets Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Jr Coed Elite NRC Tigers Junior Coed Elite Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Jr Coed Elite Sc Rebels Dynamite Soon Cheerleading
Jr Coed Elite Viqueens Unique Viqueens Cheerleaders
Sr Coed Premier (NM) BI Athletics Cheerleading Midas BI Athletics Cheerleading Midas
Sr Coed Premier (NM) Black Diamonds Stavanger Cheersport Klubb Diamonds
Sr Coed Premier (NM) BTSI Phoenix Høgskolen i Bergen Idrettslag – Cheerleading
Sr Coed Premier (NM) Nixies Senior Coed 6 Trondheim Cheerleading Klubb – Nixies Cheerteam
Sr Coed Premier (NM) NRC Tigers Senior Coed Elite Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Sr Coed Premier (NM) NRC Tigers Senior Prodigy Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Sr Coed Premier (NM) Viqueens Force Viqueens Cheerleaders
Sr Coed Premier (NM) Seahawks Coed 6 Åsane Seahawks Cheerleading
Sr All Girl Premier (NM) B&OI- North Nova Castor B&OI – North Nova Cheerleaders
Sr All Girl Premier (NM) Charmers All Stars BVHIF Charmers
Sr All Girl Premier (NM) ECT Eagles Wild Eiker Cheerleading Team Eagles
Sr All Girl Premier (NM) Nixies Senior All Girl 6 Trondheim Cheerleading Klubb – Nixies Cheerteam
Sr All Girl Premier (NM) NRC Tigers Senior All Girl Elite Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Sr All Girl Premier (NM) NRC Tigers Senior Bright Nedre Romerike Cheerleaders Tigers
Sr All Girl Premier (NM) OCT Galaxy Shine Oslo Cheer Team Galaxy
Sr All Girl Premier (NM) Pink Diamonds Stavanger Cheersport Klubb Diamonds
Sr All Girl Premier (NM) Sc Rebels Bombshells Soon Cheerleading
Sr All Girl Premier (NM) Storm Charisma Storm Bergen Cheerleading
Sr All Girl Premier (NM) VCT Power Vennesla Cheer -og Turnforening
Sr All Girl Premier (NM) Viqueens Royals Viqueens Cheerleaders
Sr All Girl Premier (NM) Viqueens Spirit Viqueens Cheerleaders
Sr Hip Hop D.U.D X Unbound Studio
Sr Hip Hop KIF Studio3 VisionCrew Kongsberg Idrettsforening – Dans
Sr Hip Hop Sirens Revolution Sirens Cheerdance Klubb
Sr Pom ECT Eagles Wild Eiker Cheerleading Team Eagles
Sr Pom KIF Studio3 Magnetic Kongsberg Idrettsforening – Dans
Sr Pom Nixies Senior Dance Trondheim Cheerleading Klubb – Nixies Cheerteam
Sr Pom Nordstrand Eclipse Step Up Danseklubb
Sr Pom Sirens Senior Elite Sirens Cheerdance Klubb
Jr Hip Hop D.U.D Blast Unbound Studio
Jr Hip Hop D.U.D Ground Breakers Unbound Studio
Jr Hip Hop ECT Eagles NRG Eiker Cheerleading Team Eagles
Jr Hip Hop KIF Studio3 KingstaCrew Kongsberg Idrettsforening – Dans
Jr Hip Hop KIF Studio3 ZeeCrew Kongsberg Idrettsforening – Dans
Jr Pom ECT Eagles Junior Dance Eiker Cheerleading Team Eagles
Jr Pom ECT Eagles Junior Dance Elite Eiker Cheerleading Team Eagles
Jr Pom KIF Studio3 Fierce Kongsberg Idrettsforening – Dans
Jr Pom KIF Studio3 Shine Kongsberg Idrettsforening – Dans
Jr Pom Nordstrand Rockettes Step Up Danseklubb
Jr Pom Sirens Dance Sirens Cheerdance Klubb
Jr Pom Sirens Junior Elite Sirens Cheerdance Klubb
Jr Pom Swans Junior Dance Vind IL Cheerdance Swans
Jr All Girl Median (NCL) Angels Divine Ørskog IL Cheerleading Angels
Jr All Girl Median (NCL) B&OI-North Nova Pollux B&OI – North Nova Cheerleaders
Jr All Girl Median (NCL) Charmers Imagine BVHIF Charmers
Jr All Girl Median (NCL) ECT Eagles Wings Eiker Cheerleading Team Eagles
Jr All Girl Median (NCL) OCT Galaxy Thunder Oslo Cheer Team Galaxy
Jr All Girl Median (NCL) Precious Pors Pride Cheerleading
Jr All Girl Median (NCL) SC Infinity Karma Skien Cheerleaders
Jr All Girl Median (NCL) Sc Rebels Divas Soon Cheerleading
Jr All Girl Median (NCL) Viqueens Attitude Viqueens Cheerleaders
Jr All Girl Median (NCL) White Diamonds Stavanger Cheersport Klubb Diamonds
Jr Coed Median (NCL) Blazing Star Øvre Romerike Cheerleading, Super Crew Lakers
Jr Coed Median (NCL) FAME Silverstars Linderud IL – Fame Cheerteam
Jr Coed Median (NCL) Flawless Diamonds Stavanger Cheersport Klubb Diamonds
Sr All Girl Elite (NCL) Divine Åsane Seahawks Cheerleading
Sr All Girl Elite (NCL) Power Elite Pors Pride Cheerleading
Sr Coed Elite (NCL) Nixies Senior Coed 5 Trondheim Cheerleading Klubb – Nixies Cheerteam
Sr Coed Elite (NCL) OCT Galaxy Eclipse Oslo Cheer Team Galaxy
Sr Coed Elite (NCL) OsloMet IL Arrows OsloMet Arrows Cheerleading
Sr Coed Elite (NCL) Passion Pors Pride Cheerleading
Sr Coed Elite (NCL) Sc Rebels Mafia Soon Cheerleading
Sr Coed Elite (NCL) SCT Vipers Senior Coed Elite Sula Cheer Team Vipers
Sr Coed Elite (NCL) STF Patriots Embullient STF Patriots
Sr Coed Elite (NCL) Titans NTNUI Cheerleading Titans
Sr Coed Elite (NCL) Viqueens V5 Viqueens Cheerleaders
Åpen Klasse Angels Glorious Ørskog IL Cheerleading Angels
Åpen Klasse MCC Invicta Mysen Cheerleading Coyotes
Åpen Klasse Ocelot Valdres Cheerleading Klubb Wildcats
Åpen Klasse SC Infinity Shade Skien Cheerleaders

DETTE ER DE LAGENE SOM ER KVALIFISERT TIL NCL-FINALEN 2019 – PÅMELDINGSFRISTEN ER 3. FEBRUAR, DA VET VI HVILKE LAG SOM STILLER OPP TIL KONKURRANSE DEN 23. MARS

Noe som er feil – send oss en mail på nm@naifcheer.no